„Akwarium słodkowodne dla bystrzaków” aut. Maddy Hargrove i Mic Hargrove

Nasza recenzja książki: Książka skierowana głównie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z akwarystyką słodkowodną lub posiadają podstawową, ale nie zhierarchizowaną wiedzę na jej temat. Autorzy posługują się prostym, zrozumiałym słownictwem. Zaglądając do niej dowiesz się jak zostać dobrym akwarystą, jak założyć akwarium i na jakie rybki zdecydować się na początku.

Tytuł książki akwarystycznej: „Akwarium słodkowodne dla bystrzaków”

Autor/autorzy: Maddy Hargrove i Mic Hargrove

Data wydania: 2010/08

Ilość stron: 320

W książce znajdziesz dobrze objaśnione zjawisko wykorzystywania chemii i to, jak powinien wyglądać prawidłowy cykl azotowy. „Akwarium słodkowodne dla bystrzaków” to także pozycja, która odnosi się do zakupu podstawowego sprzętu akwarystycznego i utrzymywania odpowiednio dobrych warunków wodnych w akwarium.

Autorzy w ramach dodatku specjalnego zamieścili w niej również liczby, które pomogą Ci wybrać odpowiedni litraż akwarium oraz poradniki na temat dobierania gadżetów akwarystycznych, oraz 10 postanowień, które zmobilizują Cię do stałego polepszania warunków swoim podopiecznym. Uważamy, że to bardzo dobra, rzetelnie przygotowana lektura.

Pasjonatka i ekspertka w dziedzinie akwarystyki słodkowodnej, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą, by pomóc innym tworzyć zdrowe i piękne podwodne światy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *