Strona akwarystyka-slodkowodna.pl powstała jako dopełnienie przygody z akwarystyką słodkowodną. Jest jej nieco bliżej prywatnemu blogowi polskiego akwarysty niż oficjalnemu, opartego na suchych treściach serwisowi branżowemu. Stworzona o wszystkich polskich hobbystach witryna odpowiada na wiele pytań, wątpliwości i problemów, udostępniając Wam sprawdzone rozwiązania. Na stronie znajdziesz informacje z zakresu hodowli rybek, pielęgnacji roślinek akwariowych oraz poradniki, dotyczące doboru sprzętu akwarystycznego, w tym m.in. filtrów, grzałek, termometrów, dozowników CO2 oraz wielu innych.

Kto tworzy stronę akwarystyka-slodkowodna.pl?

Akwarystyka-slodkowodna.pl jest współtworzona przez grupę dobrych znajomych, którzy od wielu lat aktywnie zajmują się prowadzeniem zbiorników akwariowych. W planach mamy nawiązanie współpracy z szerszą grupą osób, być może projekt będzie pierwszym serwisem dziennikarstwa obywatelskiego dla polskich akwarystów.

Z kim współpracujemy?

Witryna to zgrany zespół oraz partnerzy strategiczni, którzy mamy nadzieję przyczynią się do dynamicznego rozwoju całej sieci artykułów tematycznych. Wśród stałych współpracowników wymieniamy przede wszystkim:

  • Serwis akwarystyki słodkowodnej: Bubble World,
  • Blog polskiego akwarysty: www.akwarystyka-blog.pl.
Chcesz znaleźć się obok tej dwójki? Skontaktuj się z nami, zaoferuj możliwość współpracy i napisz jak co chciałbyś wnieść do akwarystyka-slodkowodna.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *