„Akwarium moja pasja” aut. Paweł Zarzyński

Nasza recenzja książki: Książka, którą moglibyśmy polecać właściwie w ciemno. Swoją rekomendację do książki złoż „Akwarium”, tj. Darek Firlej, który współtworzy najpopularniejsze i prawdopodobnie najstarsze czasopismo o rybach akwariowych na polskim rynku. Paweł Zarzyński dzieli się z czytelnikami swoim 25-letnim doświadczeniem, szczegółowo opisując wybrane gatunki ryb i roślin. Dokładnie opisuje ich niepowtarzalne wymagania środowiskowe, opisuje także sposoby na doprowadzenie wielu gatunków do tarła i wskazuje na wagę diety w prawidłowym rozwoju słodkowodnych pływaków.

Tytuł książki akwarystycznej: „Akwarium moja pasja”

Autor/autorzy: Paweł Zarzyński

Data wydania: 2010r.

Ilość stron: 322

Pozycja wyjątkowa, czyta się nią bardzo lekko, a sam autor zawiera w niej dużo luźnych anegdot oraz osobistych wspomnień z lat, jakie poświęcił akwarystyce słodkowodnej. Bardzo przyjemna i fachowa lektura, która powinna znaleźć się na półce każdego polskiego akwarysty. Wiele ilustracji, bogatych opisów i porad, których na próżno szukać w innych książkach. Szczerze polecamy.

Pasjonatka i ekspertka w dziedzinie akwarystyki słodkowodnej, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą, by pomóc innym tworzyć zdrowe i piękne podwodne światy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *