„Słodkowodne akwarium ozdobne” aut. Krzysztof Teisseyre

Nasza recenzja książki: „Słodkowodne akwarium ozdobne” to książka, która w naszym dziale: książki akwarystyka zajmuje właściwie czołowe miejsce. To lektura, którą można polecić właściwie wszystkim hobbystom. Znajdziesz w niej informacje na temat ryb akwariowych ze wszystkich kontynentów, szczegółowe opisy gatunków pochodzących z ciepłych i zimnych wód oraz ich wymagania, jakie stawiają przez akwarystami. Lektura charakteryzuje się jasnym, zrozumiałym językiem. Jest dobrze ilustrowana rysunkami i fotografiami.

Tytuł książki akwarystycznej: „Słodkowodne akwarium ozdobne”

Autor/autorzy: Krzysztof Teisseyre

Data wydania: 2002r.

Ilość stron: 286

Znajdziesz w niej także zebrane w jednym miejscu, skuteczne sposoby na zapobieganie przed chorobami i zakażeniami ryb oraz bogaty spis bibliograficzny (w tym adresy do stron internetowych), po które warto sięgnąć po przeczytaniu tej książki.

„Słodkowodne akwarium ozdobne” autorstwa Krzysztofa Teisseyrego to pozycja, która usystematyzuje Twoją wiedzę i da podstawy do tego, aby odpowiedzialnie zajmować się mieszkańcami domowych zbiorników.

Pasjonatka i ekspertka w dziedzinie akwarystyki słodkowodnej, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą, by pomóc innym tworzyć zdrowe i piękne podwodne światy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *