„Rybki akwariowe. Seriaporad.pl” aut. Don Harper

Nasza recenzja książki: Książka z serii tematycznych poradników „seriaporad.pl” okazuję bardzo dobrą, małą encyklopedią ryb akwariowych. Ku naszemu zaskoczeniu jest to jedna z niewielu nowych pozycji na rynku akwarystycznym, która w krótkim czasie trafiła do wielu czytelników. Posiada bardzo dobry skład, wyraźne i ładne ilustracje. W książce przeczytasz m.in. na temat chorób ryb i zapobieganiu ich nawrotom. Dowiesz się jak założyć akwarium, jaki sprzęt i akcesoria wybrać i jak komponować ze sobą roślinki.

Tytuł książki akwarystycznej: „Rybki akwariowe. Seriaporad.pl”

Autor/autorzy: Don Harper

Data wydania: 2010/08

Ilość stron: 122

Autorzy pomagają w doborze pierwszego zbiornika i odpowiedniej do niego obsady ryb, które nie sprawią problemów nawet laikom. Dzięki książce „Rybki akwariowe. Seriaporad.pl” dowiesz się, dlaczego niektóre rybki ciężko rozmnożyć w sztucznych warunkach i przeczytasz przeszło 100 opisów najpopularniejszych gatunków. Tytuł został podzielony na kilka rozdziałów, tj. akwarystyka, zbiornik, rośliny, zakładanie i pielęgnacja zbiornika, opisy ryb, dbamy o drowie ryb, rozmnażanie i słowniczek.

Pasjonatka i ekspertka w dziedzinie akwarystyki słodkowodnej, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą, by pomóc innym tworzyć zdrowe i piękne podwodne światy.

Komentarz

  1. Super ksiazka mam ja jest tania i zawiera duzo potrzebnych informacji POLECAM !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *